ייעוץ ארגוני ופיתוח מנהלים - מיטל דגן

ייעוץ ארגוני ופיתוח מנהלים

ישנו שלב בחיי עסק, חברה או סטארט אפ שזה עתה קם, שמרגישים שמשהו לא עובד היטב

יכול להיות שהתמורה עבור עבודה מרובת שעות לא ניכרת בתוצאות העסק. אולי משבר ענפי שפוגע בתפוקת העסק או ביכולת שלו להתנהל בחוסר וודאות. משבר כלכלי עולמי שמחייב נקיטת תהליכים עם משמעויות כבדות. או אפילו חברה עם שפע כלכלי חיובי וניכר שלא מצליחה לשכפל היטב את ההכנסה, לקבוע יעדים ולהניע מערכים תומכים למחלקת המכירות.

בכל אלה יש צורך באדם/גוף חיצוני, אובייקטיבי שיבוא ויבחן את תהליכי החברה, שיאפשר קבלת החלטות, ילמד העברת מסרים והסברה, יסייע בניהול המשבר, בקביעת תהליכים חדשים או בשכפול ההצלחה. 

אני מציעה עבורכם תמיכה מדויקת בהתאם לצורך. ייעוץ שלי ושל יועצים נבחרים ומנוסים אחרים בתפירה אישית על פי הצרכים המדויקים לכם, במענה מקצועי ובייחס אישי שיאפשר לכם לנהל את המהלך באופן הרמטי עד להשגת היעד ושימורו, תוך רתימת כל העובדים, המנהלים ואפילו הבעלים של החברה. ונכון- זה תהליך הדורש קבלת החלטות, קביעת יעדים, הסברה, התמרה של כח אדם לעיתים, חקירה של הוצאות והכנסות ובסוף גם הוצאה לפועל צעד אחר צעד. אבל בסוף- תרגישו בטוחים יותר, טובים יותר ומנוסים יותר.

קצת עליי

שמי מיטל דגן ואני כלכלנית ויועצת ארגונית ויועצת קריירה, מלווה מנהלים ומחפשי עבודה באתגרי הניהול והקריירה שלהם. אני רואה בעבודה שלי זכות גדולה לשפר את העולם- ללמד אנשים להתנהל בנחישות, ענווה ומקצועיות, תוך העברת מסרים ממוקדת, בלי להיסחף במילים ובהשגת קשב מלא מהאדם אותו רוצים להניע לפעולה. לפרטים נוספים אנא מלאו את הטופס בעמוד צור קשר או התקשרו 052-2621069 – מיטל, ישיר    

השאירו פרטים כאן ואחזור אליכם בהקדם.
אם זה דחוף, ניתן לשלוח הודעת וואטסאפ לטלפון 052-2621069

מיטל דגן

מיטל דגן

מומחית בפיתוח קריירה, לינקדאין והכנה לראיונות עבודה

מתנה
close slider

לוח תכנון לחיפוש עבודה אסטרטגי

הלוח ניתן להורדה קלה למחשב והוא מגיע עם הדרכה כיצד מומלץ לנהל את הזמן נכון

להשיג את היעדים בטווח הקצר והארוך, מבלי לפספס דבר או להיבהל

0
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן